اطلاعاتی کلی راجع به خرید تردمیل

تردمیل

تردمیلهای برقی امروزی عموماً دارای قابلیت کنترل سرعت هستند که هرشخص بسته به وضعیت جسمی خود و آمادگی می تواند سرعت آنرا در حالتهای مختلف کم و زیاد کند.
شیب دستگاهها هم می‌تواند به روش دستی‌ یا برقی تغییر کند که البته شیب برقی راحت‌تر تنظیم شده و البته قیمت این نوع دستگاهها (تردمیل با شیب برقی) نیز بیشتر است.
تغییر شیب باعث می‌شود که شما بتوانید با طی همان مسافت مقدار کالری بیشتری مصرف کنید. بنابراین مبتدیان پس از مدتی که از کار آنها با تردمیل گذشت (حداقل سه هفته تا یک ماه) می توانند مقدار شیب دستگاه را به تدریج زیاد کنند.
مهمترین مورد در ارتباط با خرید یک تردمیل میزان قدرت موتور آن تردمیل است که تحمل وزن کاربر را مشخص می کند . البته معمولاً حداکثر توان موتور و حداکثر تحمل وزن به شما اعلام می‌شود و بهتر است یک فاصله ۱۰ الی ۱۵ کیلوگرمی را در نظر بگیرید.
مثلاً اگر وزن شما ۱۰۰ کیلوگرم است به جای خرید تردمیل ۱۰۰ کیلویی بهتر است تردمیلی تهیه کنید که تحمل آن ۱۱۰ تا ۱۱۵ کیلوگرم باشد. در این صورت فشار کمتری به موتور تردمیل وارد شده و طول عمر بیشتری خواهد داشت.
تردمیلها به غیر از حالت manual (دستی) که در آن سرعت و شیب توسط خودتان تنظیم می‌شود دارای برنامه‌های مختلفی هستند که به صورت اتوماتیک سرعت و شیب را کم و زیاد کرده و به کالری سوزی بیشتر کاربر کمک می‌کنند.

پست‎های مرتبط:

آیا تردمیل ایجاد زانودرد می‌کند؟

آیا تردمیل ایجاد زانودرد می‌کند؟ شنیده می‌شود که بعضی افراد...

۵ مزیت قابل توجه استفاده از تردمیل

تردمیل ، تنها وسیله ای برای روزهای سرد و شرایط...

امتیازات بسیار خوب برای دویدن

[wp_blog_designer]دانشمندان آلمانی در بررسیهای خود کشف کردند که دویدن نه...